zegary do gołębi Allegro

aniorek

Temat: allegro.pl
http://www.allegro.pl/ite...ng_express.html

co sadzicie o tym zegarze jest to chyba jeden z najstarszych modeli i z tego co słyszałem ze przy szybkim locie jak gołąb szybko siada na klapę i wskakuje to może nawet go nie złapać ??? mi sie wydaje ze to ten zegar to jzu pzrezytek a Wy co soadzicie na allegro tego w brud chyba lipa i się chcą pozbyć
Źródło: igolebie.pl/forum/viewtopic.php?t=364Temat: Prosze o pomoc. PILNE!!!!!!
Witam, chciałem się poradzić. Chciałem zrobić tacie prezent i kupić mu zegar, ale ja sie na tym nie znam a znalazlem na allegro taki :http://www.allegro.pl/item646151849_ben ... lebie.html
nawiazalem kontakt z wlascicielem i chce sprzedac za 500, wszystko to co jest w ogloszeniu. JAk myslicie oplaca sie, i czy po zakupie tego zestawu jest on juz w pelni gotow do uzytku i nie musze nic dodatkowo kupowac?
Prosze o szczere wypowiedzi bo to dla mnie nie mala kwota i nie chce wywalic jej w bloto. Ojciec bedzie lotowal golebie i chce mu zegarek sprawic narazie taki bo na tipesy mnie nie stac. Jak myslicie taki na poczatek moze byc? Dziekuje za odpowiedzi.
Źródło: igolebie.pl/forum/viewtopic.php?t=1192


Temat: zegary
niech mi ktoś wytłumaczy na czym polega działanie zegara bo znalazłem takie na allegro. to pomyślałem że są one do odnotywania czasu powrotu gołębia.ale to tylko taka mała skrzynka. więc w jaki sposób działa??
Źródło: igolebie.pl/forum/viewtopic.php?t=599img
\